REZULTĀTI

5km skrējiens
Latvia Sundušņikovs Dmitrijs V 2004 Olaines novads 5km-V 00:15:39
Latvia Ņilovs Valdis V 1975 Maratona klubs/VSK Noskrien / Ogre 5km-V 00:18:27
Latvia Zuļģis Kalvis V 1989 Baltijas Sports / Ikšķile 5km-V 00:18:40
Latvia Brasavs Salvis V 1974 SK Ozolnieki / Jelgava 5km-V 00:19:25
Latvia Buivids Ēriks V 1993 Olaine 5km-V 00:19:45
Latvia Misjuns Jurijs V 1983 Valsts policija / Rīga 5km-V 00:19:45
Latvia Neusa-Luca Loreta S 2006 Jelgava 5km-S 00:20:02
Latvia Gubin Valera V 1984 BOKSA KLUB OLIMP OALINE / OLAINE 5km-V 00:20:34
Latvia Neuss-Lucs Tomass V 1999 Folkmaņi / Jelgava 5km-V 00:20:34
Latvia Siliņa Līna S 1988 FOLKMAŅI / Bauskas novads 5km-S 00:20:38
Latvia Vikštrems Arvils V 1989 Carnikava 5km-V 00:20:56
Latvia Sproģis Sandis V 1975 Tet / Rīga 5km-V 00:21:12
Latvia Lozbergs Gatis V 1971 Likmbaži Skrien / Limbaži 5km-V 00:21:18
Latvia Štulbergs Gatis V 1992 Maratona Klubs / Rīga 5km-V 00:21:28
Latvia Kozuliņš Nauris V 1982 Rīga 5km-V 00:21:37
Latvia Gasjūns Armīns V 1978 FOLKMAŅI / Jelgava 5km-V 00:21:51
Latvia Bērziņš Kristaps V 1992 SCOTT RUNNING LATVIA/PATRIA / Kuldīga 5km-V 00:21:59
Latvia Smirmovs Artūrs V 1989 Jelgava 5km-V 00:22:11
Latvia Kurošs Guntis V 2007 Daugavpils 5km-V 00:22:13
Latvia Ābols Jānis V 1980 Maratona klubs / Riga 5km-V 00:22:21
Latvia Dundurs Agris V 1971 Maratonaklubs / Riga 5km-V 00:22:24
Latvia Roga Kristīne S 1982 ASK Patria / Rīga 5km-S 00:22:32
Latvia Buivids Aleksandrs V 1988 Olaine 5km-V 00:22:55
Latvia Dēze Andis V 1989 Maratona Klubs / Zahte 5km-V 00:22:55
Latvia Vāvere Kristīne S 1984 Rīga 5km-S 00:22:58
Latvia Neuss-Lucs Rainers V 2001 Jelgava 5km-V 00:23:05
Latvia Novikovs Jānis V 1985 Rīga 5km-V 00:23:07
Latvia Šaitere Sintija S 1997 Aglona 5km-S 00:23:08
Latvia Timofejevs Valdemārs V 1997 Ape 5km-V 00:23:21
Latvia Tīss Tomass Reinis V 2000 Jelgava 5km-V 00:23:31
Latvia Dābols Dāvis V 2002 Arkādija / Riga 5km-V 00:23:34
Latvia Skārds Didzis V 1988 Olainfarm / Olaine 5km-V 00:23:40
Latvia Conley Sean V 1988 Matīši 5km-V 00:23:47
Latvia Romanova Valentīna S 1987 Rīga 5km-S 00:23:48
Latvia Kalniņš Didzis V 1967 Maratona klubs / Rīga 5km-V 00:23:55
Latvia Viļkins Gusts V 2006 RBJSS / Rīga 5km-V 00:24:01
Latvia Zauls Niks V 2001 Limbaži SKRIEN / Limbaži 5km-V 00:24:01
Latvia Viļkins Māris V 1982 Olaines peldbaseins / Rīga 5km-V 00:24:06
Latvia Grasis Jānis V 1972 Piņķi 5km-V 00:24:12
Latvia Grasis Krišs Ādams V 2009 Piņķi 5km-V 00:24:12
Latvia Peha Karina S 1988 Bauska 5km-S 00:24:14
Latvia Peha Karina S 1988 Bauska 5km-S 00:24:14
Latvia Viekals-Gasjūns Toms V 2010 FOLKMAŅI / Jelgava 5km-V 00:24:33
Latvia Kalniņa Dace S 1972 Folkmaņi / Bauska 5km-S 00:24:34
Latvia Āboliņš Guntars V 1971 Maratona klubs / Talsi 5km-V 00:24:35
Latvia Kozuliņa Laura S 1985 5km-S 00:24:36
Latvia Zauls Normunds V 1969 Limbaži Skrien / Limbaži 5km-V 00:24:42
Latvia Ķelpa Gunita S 1974 Vidaga 5km-S 00:25:01
Latvia Strautins Guntis V 1991 Maratona klubs / Liepaja 5km-V 00:25:01
Latvia Buivide Arina S 1988 Olaine 5km-S 00:25:02
Latvia Joce Ludmila S 1964 MRC MATISONS KLUB / Kuldigas novads 5km-S 00:25:05
Latvia Jaunzemis Mārtiņš V 1980 Jaunolaine 5km-V 00:25:16
Latvia Krēsliņš Kārlis V 1989 Gulbene 5km-V 00:25:33
Latvia Griķe Amanda S 2006 Daugavpils Runners / Daugavpils 5km-S 00:25:36
Latvia Pauniņa Amanda S 2004 Olaine 5km-S 00:25:36
Latvia Zauls Zigmunds V 1976 Limbaži Skrien / Limbaži 5km-V 00:25:41
Latvia Ņilovs Valdis V 1975 Maratona klubs/VSK Noskrien / Ogre 5km-V 00:25:59
Latvia Misāne Evelīna S 2008 Ādaži 5km-S 00:26:05
Latvia Brasavs Artūrs V 2005 Jelgava / Jelgava 5km-V 00:26:13
Latvia Rubene Adelīna S 2008 Olaines novds 5km-S 00:26:16
Latvia Zvaigzne Olivers V 2010 Noskrien Cēsis / Cēsis 5km-V 00:26:29
Latvia Bērziņa Anna S 1986 Jaunjelgava 5km-S 00:26:37
Latvia Kalugina-Korkmaza Ina S 1992 Riga 5km-S 00:26:44
Latvia Fiļipovs Oļegs V 1984 Baloži 5km-V 00:26:45
Latvia Burve Inga S 1976 ĶEKAVA 5km-S 00:26:53
Latvia Gusarova Inna S 1987 Ādaži 5km-S 00:26:57
Latvia Dzene Inga S 1982 Rīga 5km-S 00:27:00
Latvia Viekale-Gasjūne Elīza S 2003 FOLKMAŅI / Jelgava 5km-S 00:27:04
Latvia Bērziņš Artūrs V 2005 Jaunjelgava 5km-V 00:27:06
Latvia Šurigins Pāvels V 1977 Olaine 5km-V 00:27:21
Latvia Nikitins Damirs V 2009 Rigas satiksme / Rīga 5km-V 00:27:22
Latvia Nikitins Renats V 1981 Rigas satiksme / Rīga 5km-V 00:27:22
Latvia Drozdoviča Violeta S 2004 Olimp Ladies / Olaine 5km-S 00:27:37
Latvia Dubinskis Olivers V 2010 Jaunolaine 5km-V 00:27:42
Latvia Platacis Kaspars V 1988 VSK Noskrien / Olaine 5km-V 00:27:56
Latvia Svarinska Agnija S 1987 Preiļi 5km-S 00:27:56
Latvia Bruževica Anete S 1973 Rīga 5km-S 00:28:00
Latvia Mazure Anna S 2002 Olaine 5km-S 00:28:00
Latvia Sondore Dita S 1990 Rīga 5km-S 00:28:04
Latvia Zepa Ilze S 1981 Olaine 5km-S 00:28:17
Latvia Strautniece Estere S 2008 Olaines vieglatlētikas klubs / Olaine 5km-S 00:28:32
Latvia Strautniece Estere S 2008 Olaines vieglatlētikas klubs / Olaine 5km-S 00:28:32
Latvia Bernhards Kristiāns V 1981 Ogre 5km-V 00:28:35
Latvia Putniņš Ģirts V 2007 Jaunolaine 5km-V 00:28:41
Latvia Kuka Kristīne S 1975 Lēdmanē / Lēdmane 5km-S 00:28:48
Latvia Kuka Kristīne S 1975 Lēdmanē / Lēdmane 5km-S 00:28:48
Latvia Lizdiņa Kitija S 1984 Olaine 5km-S 00:28:53
Latvia Berezovska Ieva S 1993 Gulbenes novads 5km-S 00:28:55
Latvia Afanasjevs Aleksandrs V 2001 Olaine 5km-V 00:29:05
Latvia Dolganovs Daniils V 2008 AFA Olaine / Olaine 5km-V 00:29:14
Latvia Keistere Laura S 1993 Rīga 5km-S 00:29:14
Latvia Limbergs Ernests V 2005 5km-V 00:29:28
Latvia Trokša Ilze S 1985 Olainr 5km-S 00:29:32
Latvia Kuroša Līga S 2006 Daugavpils 5km-S 00:29:37
Latvia Mucenieks Rainers V 2003 Pilsrundāle, Rundāles novads 5km-V 00:29:37
Latvia Grebeca Anna S 1992 Olaine Studija Active / Olaine 5km-S 00:29:41
Latvia Vahere-Abražune Emīlija S 2007 Rīga 5km-S 00:29:44
Latvia Zlaugotne Līga S 2002 Young Folks LV / Staicele 5km-S 00:29:48
Latvia Agejenkova Karīna S 1989 Rundāles novads 5km-S 00:29:49
Latvia rimicans arturs V 1990 Rigas raj. Olaine 5km-V 00:29:59
Latvia Kozlovskis Renars V 2009 AFA Olaine / Jaunolaine 5km-V 00:30:04
Latvia Brūveris Ingerts V 1980 Olaine 5km-V 00:30:11
Latvia Klauģis Armands V 1975 Olaines 5km-V 00:30:12
Latvia Āboliņa Tatjana S 1976 Maratona klubs / Talsi 5km-S 00:30:24
Latvia Bērziņš Arnis V 1974 Rīga 5km-V 00:30:31
Latvia Andrukoviča Aleksandra S 1999 5km-S 00:30:37
Latvia Burģelis Sandis V 2006 Dobeles novads, Penkules pagasts. 5km-V 00:30:58
Latvia Pucens Guntis V 1963 Katrīna / Kuldīga 5km-V 00:31:11
Latvia Pucena Māra S 1988 Kuldīga 5km-S 00:31:13
Latvia Klauģis Jēkabs V 2011 Olaines 5km-V 00:31:18
Latvia Burģele Krista S 1992 Rīga 5km-S 00:31:28
Latvia Drīveniece Estere Elisa S 2010 Cēsu pilsētas sporta skola / Cēsis 5km-S 00:31:28
Latvia Konovalova Gunta S 1985 Jēkabpils 5km-S 00:31:31
Latvia Svilpe Klāvs V 1985 SK katrīna / Kuldīga 5km-V 00:31:32
Latvia Drīvenieks Māris V 1973 Cēsis 5km-V 00:31:41
Latvia Jonīte Linda S 1988 Olaine 5km-S 00:31:44
Latvia Šķiltere Santa S 1990 Olaine 5km-S 00:31:49
Latvia Rodze Sintija S 2001 Olaine 5km-S 00:32:09
Latvia Zariņa Iluta S 1976 Apes novads 5km-S 00:32:19
Latvia Viekale-Gasjūne Sandra S 1978 Jelgava 5km-S 00:32:24
Latvia Ahiļčenoka Dace S 1990 😈 5km-S 00:32:30
Latvia Korobova Dana S 1995 Olaine 5km-S 00:32:38
Latvia Čilikina Anastasija S 1995 Rīga 5km-S 00:32:49
Latvia Liepa Erasts V 2002 Olaine 5km-V 00:32:51
Latvia Āboliņš Markuss V 2011 Maratona klubs / Talsi 5km-V 00:32:57
Latvia Mazitāne Vita S 1995 Visa Veida Kustība /eskustesospiecuskmkotu / Lielvārde 5km-S 00:32:59
Latvia Bērziņa Sandija S 2007 Rīga 5km-S 00:33:00
Latvia Lizdiņa Dārta S 1993 Olaine 5km-S 00:33:03
Latvia Stonka Daina S 1993 Rīga 5km-S 00:33:08
Latvia Dzene Kristīne S 1982 olaine 5km-S 00:33:09
Latvia Gudēvica Sandra V 1986 VSK Noskrien / Jelgava 5km-V 00:33:11
Latvia Saušs Armands V 1975 Olaine 5km-V 00:33:15
Latvia Gubina Irina S 1989 Olaine 5km-S 00:33:29
Latvia Kotlarova Anastasija S 1988 Olaine 5km-S 00:33:31
Latvia Āboliņš Mārtiņš V 2014 Maratona klubs / Talsi 5km-V 00:33:43
Latvia Vika Inga S 1985 Jelgava 5km-S 00:34:08
Latvia Kristbergs Reinis V 2006 Rīga 5km-V 00:34:11
Latvia Šmite Keita S 2010 Olaine 5km-S 00:34:16
Latvia Šmits Arno V 1975 Olaine 5km-V 00:34:16
Latvia Rīna Inese S 1993 Bauska 5km-S 00:34:17
Latvia Čukure Ieva S 1984 Olaine 5km-S 00:34:18
Latvia Kozlovs Francis V 2009 Olaines nov. 5km-V 00:34:19
Latvia Bērziņš Edgars V 1977 Rīga 5km-V 00:34:21
Latvia Gudēvics Ainārs V 1983 VSK Noskrien / Jelgava 5km-V 00:34:21
Latvia Gudēvics Gusts V 2013 VSK Noskrien / Jelgava 5km-V 00:34:21
Latvia Gudēvics Mārcis V 2011 VSK Noskrien / Jelgava 5km-V 00:34:21
Latvia Aukseliene Ilze S 1995 Salaspils 5km-S 00:34:46
Lithuania Aukselis Vytautas V 1992 BMK vejas / Riga 5km-V 00:34:46
Latvia Vilciņa Ilze S 1990 Mālpils 5km-S 00:34:57
Latvia Stepka Klaudija S 2008 Olaines vieglatlētikas klubs / Olaine 5km-S 00:35:04
Latvia Stepka Klaudija S 2008 Olaines vieglatlētikas klubs / Olaine 5km-S 00:35:04
Latvia Jansone Evija S 1986 5km-S 00:35:05
Latvia Bebre Linda S 1993 Rīga 5km-S 00:35:08
Latvia Alksne Dana S 1979 LiVelo/Zelta Zeme / Rīga 5km-S 00:35:12
Latvia Rakšte Līga S 1991 Maratona klubs/Rīga runners / Rīga 5km-S 00:35:12
Latvia Kļaviņa Lauma S 1981 5km-S 00:35:15
Latvia Rožkalne Anete Dārta S 1996 Rīga 5km-S 00:35:21
Latvia Putrina Ilze S 1978 Rīga 5km-S 00:35:32
Latvia Daņilovskis Vladimirs V 2013 Rīga 5km-V 00:35:33
Latvia Apsīte Līva S 2011 Olaine 5km-S 00:35:37
Latvia Apsītis Ojārs V 1970 Olaine 5km-V 00:35:37
Latvia Bērziņa Undīne S 2014 Rīga 5km-S 00:35:38
Latvia Bērziņš Miks V 2008 Limbaži 5km-V 00:35:43
Latvia Bērziņš Ralfs V 2013 Limbaži 5km-V 00:35:48
Latvia Bērziņa Inese S 1976 Rīga 5km-S 00:35:49
Latvia Bērziņa Paula S 2009 Rīga 5km-S 00:35:49
Latvia Lange Lauma S 2009 Riteņvasara/RRS Alfa / Rīga 5km-S 00:36:01
Latvia Gudēvics Linards V 2015 VSK Noskrien / Jelgava 5km-V 00:36:05
Latvia Rēdere Evelīna S 2006 Rēderu banda / Ielejas 5km-S 00:36:08
Latvia Rozenberga Anna S 2012 Siguldas takas / Sigulda 5km-S 00:36:23
Latvia Kudelko irina S 1973 vipi fit / olaine 5km-S 00:36:27
Latvia Birze Anna S 1993 Baloži 5km-S 00:36:30
Latvia Rodze Agnese S 1976 Olaines pagasts 5km-S 00:36:39
Latvia Putniņš Markuss V 2011 Jaunolaine 5km-V 00:36:40
Latvia Kļaviņa Ilze S 1975 Rīga 5km-S 00:36:52
Latvia Lindberga Dace S 1971 Rīga 5km-S 00:36:52
Latvia Luckāne Irēna S 1962 Olaine 5km-S 00:36:52
Latvia Tabaka Madara S 1991 Jelgava 5km-S 00:36:59
Latvia Spriņğe Anastasija S 2005 Olaine 5km-S 00:37:08
Latvia Sevostjanova Gunita S 1986 Jelgava 5km-S 00:37:17
Latvia Bondare Nellija S 2008 vieglatletika / olaines novads 5km-S 00:37:18
Latvia Cēsniece Daniela S 2001 Jelgavas novads,sesavas pagasts 5km-S 00:37:18
Latvia Loseva Ieva S 1990 Olaine 5km-S 00:37:21
Latvia Ēvalde Agnese S 1981 Jaunolaine 5km-S 00:37:32
Latvia Ozola Evita S 1978 5km-S 00:37:37
Latvia Leitāne Līga S 1992 Olaine 5km-S 00:37:43
Latvia Kristberga Evija S 1981 Rīga 5km-S 00:37:59
Latvia Alksne Sanija S 2008 Ok meridiāns / Cēsis 5km-S 00:38:02
Latvia tabaka agnese S 1981 jelgavas novads ,sesavas pagasts 5km-S 00:38:07
Latvia Vilkena Elīna S 2006 Olaine 5km-S 00:38:30
Latvia Sevostjanova Beāte S 2009 Jelgava 5km-S 00:38:41
Latvia Rozenberga Liene S 2009 Siguldas takas / Sigulda 5km-S 00:39:12
Latvia Klievēna Ilze S 1967 Olaine 5km-S 00:39:18
Latvia Levica Sintija S 1988 Smiltenes novads 5km-S 00:39:23
Latvia Brangale Tamāra S 1989 Jēkabpils 5km-S 00:39:39
Latvia Dubinska Odita S 2013 Jaunolaine 5km-S 00:39:41
Latvia Dubinska Olita S 2011 Jaunolaine 5km-S 00:39:41
Latvia Dubinskis Jānis V 1983 Jaunolaine 5km-V 00:39:41
Latvia Eglītis Mareks V 1975 Bubateam / Olaine 5km-V 00:39:58
Latvia Krūkle-Bērziņa Kristīne S 1986 Olaine 5km-S 00:40:02
Latvia Boka Olga S 1987 Olaine 5km-S 00:40:05
Latvia Mamedova Agnese S 1975 5km-S 00:40:17
Latvia Tabaka Vanesa Kima S 2010 Jelgava 5km-S 00:40:30
Latvia Rēdere Līga S 1978 Rēderu banda / Ielejas 5km-S 00:40:55
Latvia Kramiņa Baiba S 1987 Bauska 5km-S 00:40:57
Latvia Limbergs Gusts V 2010 Bauska 5km-V 00:41:09
Latvia Čevere Dace S 1987 Rīga 5km-S 00:41:12
Latvia Ēvalds Emīls Rihards V 2004 Jaunolaine 5km-V 00:41:15
Latvia Lange Lote S 2011 LiVelo/Zelta Zeme / Rīga 5km-S 00:41:32
Latvia Treijs Marts Martijs V 2012 NoskrienZiemu.lv / Sigulda 5km-V 00:42:18
Latvia Treijs Roberts V 1979 NoskrienZiemu.lv / Sigulda 5km-V 00:42:31
Latvia Treijs Krists Roberts V 2005 NoskrienZiemu.lv / Sigulda 5km-V 00:42:37
Latvia Vilkena Agnese S 2012 Olaine 5km-S 00:43:46
Latvia Klauģe Daina S 1978 Grēnes / Olaines 5km-S 00:44:24
Latvia Lismane Evelīna S 2005 Olaine 5km-S 00:45:10
Latvia Maļinausks Reinis V 2008 Rīga 5km-V 00:45:15
Latvia Maļinausks Toms V 2012 Rīga 5km-V 00:45:15
Latvia Vītola Elita S 1986 Rīga 5km-S 00:46:24
Latvia Daubure Anda S 1975 SocialGuruLab / Carnikavas 5km-S 00:47:35
Latvia Dauburs Juris V 2010 SocialGuruLab / Carnikavas 5km-V 00:47:35
Latvia Dauburs Kārlis V 2014 SocialGuruLab / Carnikavas 5km-V 00:47:35
Latvia Brilte Jolanta S 1968 Sporta studija Active / 0laine 5km-S 00:47:39
Latvia Ālīte Andra S 1997 Ventspils 5km-S 00:49:53
Latvia Brūvere Ieva S 1978 Jaunolaine 5km-S 00:50:00
Latvia Kalniņi Gatis+Dārta(5.g) V 2015 CF Olaine / Olaines 5km-V 00:50:04
Latvia Meļņičuks Igors V 2013 Olaines / Olaine 5km-V 00:50:53
Latvia Bērziņš Valters V 2006 n / Jaunjelgava 5km-V 00:53:23
Latvia Kalniņa Indra S 1981 Rīga 5km-S 00:53:58
Latvia Kalniņš Kārlis V 1984 Rīga 5km-V 00:53:58
Latvia Kalniņš Pēteris V 2015 Rīga 5km-V 00:53:58
Latvia Mellenberga Rūta S 2008 Talsi 5km-S 00:55:06
Latvia Mikulova Olga S 1986 Maratona klubs / Valmierā 5km-S 00:55:41
Latvia Lozbergs Gatis V 1971 Likmbaži Skrien / Limbaži 5km-V 00:56:49
Latvia Martinsone Antra S 1978 Ķekava 5km-S 01:00:24
Latvia MArtinsons Toms V 2006 Ķekava 5km-V 01:00:24
Latvia Mačevska Paula Marija S 2013 Jelgava 5km-S 01:02:36
Latvia Rafaela Mačevska Dzintra S 1976 Jelgava 5km-S 01:02:36
Latvia Griķe Laurita S 2007 nav / Olaine 5km-S 01:02:49
Latvia Klauģis Rūdolfs V 2008 Olaines 5km-V 01:03:01
Latvia Eglīte Kristīne S 1983 Bubateam / Olaine 5km-S 01:06:00
Latvia Eglīte Ulla S 2015 Bubateam / Olaine 5km-S 01:06:00
Latvia Krieva Iveta S 1976 :) / Rīga 5km-S 01:10:35
Latvia Leimane Līga S 1981 Olaine 5km-S 01:13:16
Latvia Leimane Laura S 2015 Olaine 5km-S 01:14:44
Latvia Freimane Paula S 1992 Olaines novads 5km-S 01:26:48
Latvia Martinsone Maija S 2011 Ķekava 5km-S 01:42:10
Latvia Martinsone Nora S 2003 Ķekava 5km-S 01:42:10
Latvia Pāķe Lelde S 2006 Saulkrasti SRT / Saulkrasti 5km-S 02:22:19
Latvia Pāķe Madara S 2009 Saulkrasti SRT / Saulkrasti 5km-S 02:22:37
Latvia Ustinova Madara S 1992 Rigq 5km-S 02:45:19
Latvia Bondare Nellija S 2008 vieglatletika / olaines novads 5km-S 03:18:00
Latvia Veinberga Dana Danija S 2008 Olaine 5km-S 00:13:24 (A/K)
10km skrējiens
Latvia Ņilovs Valdis V 1975 Maratona klubs/VSK Noskrien / Ogre 10km-V 00:39:04
Latvia Pucitis Gatis V 1981 Mārupe 10km-V 00:39:05
Latvia Leja Andris V 1970 Talsi 10km-V 00:41:05
Latvia Ķemeris Artis V 1985 Aizputes pagasts 10km-V 00:41:16
Latvia Pikšens Agris V 1986 Visa Veida Kustība / Lielvārde 10km-V 00:41:30
Latvia Grundmanis Kārlis V 2008 Olaine 10km-V 00:42:25
Latvia Neuss-Lucs Tomass V 1999 Folkmaņi / Jelgava 10km-V 00:42:40
Latvia Gudēvics-Liepiņš Juris V 1985 Jasmīni / Cēsu novads 10km-V 00:42:57
Latvia Āriņš Māris V 1989 Barons Ultras / Rīga 10km-V 00:43:00
Latvia Bērziņš Valters V 1983 VSK Noskrien / Jaunjelgava 10km-V 00:44:20
Japan Šteinerts Māris V 1984 Barons Ultras / Riga 10km-V 00:44:47
Latvia Skārda Dzintra S 1990 AIZKRAUKLE / VSK Noskrien / Aizkraukle 10km-S 00:45:17
Latvia Neija Gunta S 1985 Pēdējās vietas pavēlnieki / Rīga 10km-S 00:45:37
Latvia Zelmenis Dāvis V 1995 Maratona klubs / Matisons Runner’s Club / Ventspils 10km-V 00:46:39
Latvia Devjatņikovs Valdis V 1984 Sk Katrīna / Kuldīga 10km-V 00:46:41
Latvia Zuļģis Kalvis V 1989 Baltijas Sports / Ikšķile 10km-V 00:48:02
Latvia Rogačovs Andrejs V 1984 Rīga 10km-V 00:48:09
Latvia Undzēna Justīne S 1988 Jelgava 10km-S 00:48:11
Latvia Kubliņa-Ķemere Renāte S 1993 Aizputes pagasts 10km-S 00:48:13
Latvia Pelša Marta S 2006 Jelgava 10km-S 00:48:13
Latvia Bernhards Elvis V 1991 Rīga 10km-V 00:48:31
Latvia Pelša Marta S 2006 Jelgava 10km-S 00:48:38
Latvia Ābols Jānis V 1980 Maratona klubs / RIGA 10km-V 00:48:41
Latvia Grava Normunds V 1975 OK Alnis / Jelgava 10km-V 00:48:49
Latvia Mastiņa Madara S 2008 Olaine 10km-S 00:49:14
Latvia Mastiņa Madara S 2008 Olaine 10km-S 00:49:14
Latvia Bekmanis Emīls V 1994 Olaine 10km-V 00:49:21
Latvia Vasenins Valerijs V 1959 Sunishi 10km-V 00:49:34
Latvia Rumba Aigars V 1986 Olaine 10km-V 00:49:45
Latvia Purviņš Emīls V 1999 Ērgļi 10km-V 00:50:35
Latvia Maļinausks Spodris V 1982 Vecumnieki 10km-V 00:50:38
Latvia Čaiba Rihards V 1993 Ķekava 10km-V 00:50:59
Latvia Ķelpa Krista S 1998 Smiltene 10km-S 00:51:59
Latvia Ieviņa Anita S 1968 Individuāli / Cēsis 10km-S 00:52:00
Latvia Evertovskis Kārlis V 1990 Rīga 10km-V 00:52:02
Latvia Bajārs Kārlis V 1984 Olaine 10km-V 00:52:15
Latvia Liepiņa Monta S 1986 Rīga 10km-S 00:52:20
Latvia Vēmanis Oskars V 1983 Rīga 10km-V 00:52:20
Latvia Andrijauska Ilze S 1970 RĪGA 10km-S 00:53:11
Latvia Tīģere-Bernharde Madara S 1993 Ropaži 10km-S 00:53:25
Latvia Bogdānova Līga S 1978 Apes 10km-S 00:53:31
Latvia Brasavs-Muižnieks Zintis V 1970 OK Alnis / Jelgava 10km-V 00:53:47
Latvia Grantiņa Madara S 1990 Cīņas spars / Olaine 10km-S 00:54:20
Latvia Šadris Māris V 1982 Grēnes 10km-V 00:54:22
Latvia Amsters Jānis V 1988 10km-V 00:54:26
Latvia Silāja Elēna S 1980 Limbaži SKRIEN / Limbaži 10km-S 00:55:13
Latvia Siliņa Katrīna S 1988 Vipi fit / Olaine 10km-S 00:55:13
Latvia Ķēpulis Arnis V 1993 Saldus 10km-V 00:55:23
Latvia Mačevskis Andris V 1974 Jelgava 10km-V 00:55:43
Latvia Akmentiņš Jānis V 1990 florbols Bauska / Jelgava 10km-V 00:55:45
Latvia Sorokina Sandija S 2000 ASK Patria / Durbe 10km-S 00:56:13
Latvia Nogobods Kristaps V 1990 Cīņas spars / Rīga 10km-V 00:56:14
Latvia Škutāns Kristaps V 1989 Baloži 10km-V 00:56:19
Latvia Fomenko Olena S 1986 Maratonaklubs / Riga 10km-S 00:56:56
Latvia Vilkaste Daiga S 1971 ASK Patria / Rīga 10km-S 00:57:26
Latvia Spricis Raimonds V 1986 Nike Run Club / Rīga 10km-V 00:57:47
Latvia Malinovskis Aleksejs V 1979 Boksa klubs Olimp / Olaine 10km-V 00:57:49
Latvia Ježaka Sarmīte S 1984 Valka 10km-S 00:58:00
Latvia Radvils Alfrēds V 1984 Maratona klubs / Rīga 10km-V 00:58:01
Latvia Nikitins Damirs V 2009 Rigas satiksme / Rīga 10km-V 00:58:30
Latvia Nikitins Renats V 1981 Rigas satiksme / Rīga 10km-V 00:58:30
Latvia Putāne Maija S 1977 Ogre 10km-S 00:58:40
Latvia Skudris Mārtiņš V 1993 Olaine 10km-V 00:58:44
United Kingdom Radzina Liga S 1991 Swindon 10km-S 00:59:31
Latvia Kerija Laura S 1983 Olaine 10km-S 00:59:50
Latvia Gavrilova Sofja S 1994 10km-S 00:59:59
Latvia Tkačenko Ņikita V 2002 RMI GYM / Olaine 10km-V 00:59:59
Latvia Griķe Alise V 1981 Daugavpils Runners / Daugavpils 10km-V 01:00:00
Latvia Gromovs Aleksejs V 1972 AFA OLAINE / Olaine 10km-V 01:00:02
Latvia Kudrjasovs Nikolajs V 1973 Olaine 10km-V 01:00:04
Latvia Konstantinovs Vadims V 1996 Vipi Fit / Olaine 10km-V 01:00:05
Latvia Konstantinovs Vadims V 1996 Vipi fit / Olaine 10km-V 01:00:05
Latvia Ertmane Sintija S 1992 Rīga 10km-S 01:00:57
Latvia Ziemele Dace S 1995 Jelgava 10km-S 01:01:00
Latvia Krampe Anita S 1979 Rīga 10km-S 01:01:14
Latvia Misāne Ira S 1975 Ādaži 10km-S 01:01:28
Latvia Labrencis Raivis V 1983 Ogre 10km-V 01:01:49
Latvia Saldaka Liene S 1990 Ogre 10km-S 01:01:53
Latvia Dobroštana Amalija S 1977 Vip fit / Olaine 10km-S 01:02:21
Latvia Stonka Kārlis V 1992 Gulbene 10km-V 01:02:45
Latvia Zviedre Inta S 1977 Kandava 10km-S 01:04:42
Latvia Pāķis Eduards V 1976 Saulkrasti SRT / Saulkrasti 10km-V 01:04:51
Latvia Ieleja Agra S 1971 Rīga 10km-S 01:04:54
Latvia Dambīte Andra S 1968 Jelgava 10km-S 01:05:03
Latvia Graudiņš Jēkabs V 2007 Ezere 10km-V 01:05:07
Latvia Zvaigzne Sigita S 1982 Noskrien Cēsis / Cēcic 10km-S 01:05:08
Latvia Dambīte-Polīte Ieva S 1989 Sk Ozolnieki / Jelgava 10km-S 01:05:56
Latvia Īvāns Kārlis V 1997 10km-V 01:06:00
Latvia Iskorostenska Kristīna S 1997 Rīga 10km-S 01:06:01
Latvia Kaše Renāte S 1994 Lielvārde 10km-S 01:06:20
Latvia Romanovska Annija S 1997 Rīga 10km-S 01:06:24
Latvia Leitāne Līga S 1992 Olaine 10km-S 01:06:36
Latvia Gruberte Zane S 1974 Rīga 10km-S 01:06:58
Latvia Šmite Dace S 1970 Lielvārde 10km-S 01:07:00
Latvia Ģirkale Teiksma S 1972 Bauska 10km-S 01:07:12
Latvia Krūmiņš Dāvis V 1997 Rīga 10km-V 01:07:46
Latvia Jakovļeva Santa S 1978 Visa veida kustība / Lielvārde 10km-S 01:08:15
Latvia Pakalna Ieva Martina S 1987 Olaine 10km-S 01:09:09
Latvia Gudens Normunds V 1974 Rīga 10km-V 01:09:10
Latvia Kirilova Elina S 1988 Olaine 10km-S 01:09:29
Latvia Eglīte Kristīne S 1990 Valmiera 10km-S 01:10:29
Latvia Gibeiko Inese S 1978 Talsi 10km-S 01:10:35
Latvia Jansone Rita S 1967 Carnikava 10km-S 01:11:04
Latvia Roze Linda S 1983 Olaine 10km-S 01:12:39
Latvia Židkovs Denis V 1995 Dobeles novads bērzes pagasts 10km-V 01:14:15
Latvia Dobelis Edijs V 2008 Jēkabpils 10km-V 01:16:32
Latvia Roze-Ozola Agnese S 1993 Olaine 10km-S 01:19:34
Latvia Dorbe Sandis V 1984 SIA KODO / Jelgava 10km-V 01:20:30
Latvia Dorbe Sāra S 2013 SIA KODO / Jelgava 10km-S 01:20:30
Latvia Dorbe Eva S 2011 SIA KODO / Jelgava 10km-S 01:21:15
Latvia Komasa-Dorbe Edīte S 1984 SIA KODO / Jelgava 10km-S 01:21:15
Latvia Bergs Valters V 1978 10km-V 01:22:02
Latvia Malinovska Milana S 2007 Olaine 10km-S 01:24:37
Latvia Vēze Agnese S 1988 Liepāja 10km-S 01:25:26
Latvia Augustova Aiga S 1972 Pārdaugavas nūjotāji / Rīga 10km-S 01:26:52
Latvia Jaunsproģe Zanda S 1958 Pārdaugavas nūjotāji / Rīga 10km-S 01:28:25
Latvia Spalviņa Svetlana S 1966 Apes novads 10km-S 01:36:46
Latvia Timermane Kristīne S 1983 Baloži, Ķekavas novads 10km-S 01:38:00
Latvia Piruška Sigita S 1979 Skrīveri 10km-S 01:41:44
Latvia Ustinova Madara S 1992 Rīga 10km-S 01:44:16
Latvia Pusvilka Elīna S 1980 Rīga 10km-S 01:56:58
Latvia Frīdmane Annija S 1996 Rīga 10km-S 02:03:20
Latvia Frīdmane Alise S 1993 Rīga 10km-S 02:13:53
16km skrējiens
Latvia Ņilovs Valdis V 1975 Maratona klubs/VSK Noskrien / Ogre 16km-V 01:04:00
Latvia Eglītis Dāvis V 2003 Lielvārde 16km-V 01:08:33
Latvia Leiskins Renārs V 2001 Daugavpils Runners / Daugavpils 16km-V 01:08:58
Latvia Ivaškins Aleksejs V 1984 VIPIFIT / Jaunolaine 16km-V 01:10:38
Latvia Petrovs Dzintars V 1973 MARATONA KLUBS / Riga 16km-V 01:12:28
Latvia Rozenbergs Aigars V 1988 Lielvārde 16km-V 01:13:11
Latvia Grebecs Deniss V 1992 Sporta Studija Active / Olaine 16km-V 01:13:53
Latvia Kalniņa Katrīna S 1985 Visa Veida Kustība / Lielvārde 16km-S 01:14:18
Latvia Gržibovskis Raitis V 1989 Rīga 16km-V 01:14:41
Latvia Reiniks Māris V 1980 Ogre 16km-V 01:14:59
Latvia Slikšāne Kristīne S 1977 Jaunmārupe skrien! / Olaine 16km-S 01:15:53
Latvia Geriks Ivo V 1994 FK Tērvete / Dobele 16km-V 01:16:18
Latvia Platā Sandra S 1972 Jelgava 16km-S 01:17:37
Latvia Muceniece Gita S 1984 Maratona klubs / Rundāles novads 16km-S 01:19:00
Latvia Beināre Agnese S 1981 MySport / Rīga 16km-S 01:19:47
Latvia Suvorova Iveta S 1978 Maratona klubs / Rīga 16km-S 01:19:57
Latvia Tauriņš Kārlis V 1993 NAV / Olaine 16km-V 01:20:33
Latvia Kursišs Rolands V 1982 Jelgava 16km-V 01:20:42
Latvia Dobelis Edgars V 1981 Jēkabpils 16km-V 01:20:56
Latvia Saukāne Jolanta S 1979 Rīga 16km-S 01:21:07
Latvia Kozlovs Igors V 1965 Olaines nov. 16km-V 01:21:17
Latvia Ielejs Kārlis V 1971 Rīga 16km-V 01:21:18
Latvia Millers Arnis V 1989 RIga Runners 16km-V 01:21:25
Sweden Brūklene Inese S 1974 Östergötland 16km-S 01:22:12
Latvia Vasenins Valerijs V 1959 Garkalnes novads 16km-V 01:22:12
Latvia Urbāns Andrejs V 1986 Jaunolaine 16km-V 01:24:47
Latvia Budrevičs Dainis V 1990 16km-V 01:24:49
Latvia Balunovs Edgars V 1989 OlainFarm / Olaine 16km-V 01:25:15
Estonia Budrevičs Arvis V 1989 Labā bota kreisajā kājā, kreisā bota labajā, tapēc tik štruntīgs rezultāts / Olaine 16km-V 01:25:25
Latvia Vengere Viktorija S 1987 Rīga 16km-S 01:25:25
Latvia Meijers Edgars V 1986 Valka 16km-V 01:26:24
Latvia Groma Oksana S 1980 Limbaži Skrien / Limbaži 16km-S 01:27:16
Latvia Šale Ivita S 1987 Skrīveri 16km-S 01:27:18
Latvia Panteļejeva Angelika S 1972 Skrīveri 16km-S 01:27:22
Latvia Sniega Ilze S 1983 Jelgava 16km-S 01:28:49
Latvia Kristapsons Gundars V 1975 ASK PATRIA / Salaspils 16km-V 01:28:57
Latvia Vilūns Normunds V 1963 Vsk noskrien / Rīga 16km-V 01:29:23
Latvia Zalans Guntis V 1989 Varakļāni 16km-V 01:31:09
Latvia Maurs Jānis V 1977 Jaunjelgavas novads 16km-V 01:31:42
Latvia Jaunzems Dzintars V 1983 Jēkabdravas / Tepat 16km-V 01:32:14
Latvia Pormanis Krišjānis V 1983 Rīga 16km-V 01:32:31
Latvia Leitlande Ligita S 1970 Zemgales Ziņas / Jelgava 16km-S 01:32:57
Latvia Kristapsons Dēvids V 2000 ASK PATRIA / Salaspils 16km-V 01:36:23
Latvia Vasiļjeva Ksenija S 2001 Olaines novads 16km-S 01:36:26
Latvia Gavare Anita S 1988 Maratonklub / Riga 16km-S 01:36:36
Latvia Veinberga Velda S 1974 Olaine 16km-S 01:36:54
Latvia Videmanis Māris V 1979 Tīnūži 16km-V 01:37:32
Latvia Rozenberga Aiga S 1980 Siguldas takas / Sigulda 16km-S 01:37:54
Latvia Ribikauska Daiga S 1981 Bauska 16km-S 01:38:03
Latvia Rozenbergs Andris V 1977 Siguldas takas / Sigulda 16km-V 01:38:03
Latvia Livčāne Ieva S 1973 Stopiņu novads 16km-S 01:38:47
Latvia Rone Dana S 1974 Rīga 16km-S 01:40:48
Latvia Ābols Jānis V 1980 Maratona klubs / Rīga 16km-V 01:41:32
Latvia Zemzare Linda S 1992 Mārupe 16km-S 01:42:17
Latvia Zaharova Marita S 1983 Limbaži 16km-S 01:43:58
Latvia Desaine Ilze S 1990 16km-S 01:44:00
Latvia Romanovska Estere S 1999 OlainFarm / Olaine 16km-S 01:44:26
Latvia Latiša Baiba S 1983 FK NND / Auces novads 16km-S 01:44:41
Latvia Niedre Iveta S 1975 Maratona Klubs / Riga 16km-S 01:45:04
Latvia Nemme Dubinska Diāna S 1982 Jaunolaine 16km-S 01:48:52
Latvia Spriņģe Lelde S 1990 Dobele 16km-S 01:48:55
Latvia Kramiņa Aiva S 1981 Bauska 16km-S 01:50:41
Latvia Zaharova Andželika S 1972 Olaine 16km-S 01:51:11
Latvia Broka - Švarca Marika S 1988 Cf Olaine / Olaines novads 16km-S 01:51:38
Latvia Švarcs Jānis V 1987 103_1 16km-V 01:51:38
Latvia Rēders Andris V 1979 Rēderu banda / Ielejas 16km-V 01:52:19
Latvia Daubure Anda S 1975 SocialGuruLab / Carnikavas 16km-S 01:53:44
Latvia Švinka Lelde S 1994 Rīga 16km-S 01:56:46
Latvia Mačevska Dace S 1982 Tērvete 16km-S 01:56:53
Latvia Ozols Emīls V 1991 Olaine 16km-V 01:58:52
Latvia Cielava Anda S 1995 Jelgava 16km-S 02:01:54
Latvia Spriņģis Jānis V 1994 Jelgava 16km-V 02:01:55
Latvia Gaile Solvita S 1980 Rīga 16km-S 02:01:58
Latvia Treijs Roberts V 1979 NoskrienZiemu / Sigulda 16km-V 02:02:30
Latvia Dobele Iveta S 1982 Jēkabpils 16km-S 02:06:27
Latvia Graudiņa Aida S 1978 Ezere 16km-S 02:16:12
Latvia Lazdiņa Helēna S 1976 Carnikava 16km-S 02:18:23
Latvia BROKS NAURIS V 1991 Carnikava 16km-V 02:18:40
Latvia Ikauniece Ināra S 1972 Kājputni / Cēsis 16km-S 02:31:22
Latvia Dančauska Diāna S 1966 Kājputni / Cēsis 16km-S 02:50:10
Latvia Krievs Haralds V 1975 :) / Rīga 16km-V 02:50:49
Latvia Petzāle Inese S 1971 KĀJPUTNI / Priekuļi 16km-S 02:57:47
Latvia Tīds Gatis V 1978 Rīga 16km-V 03:20:43

ATBALSTĪTĀJI

Olaines novads Isostar Smalkais muslis Karmasock
Olaines sporta centrs