DALĪBNIEKU SARAKSTS

- "Dalībnieks pieteikts, dalības maksa nav apmaksāta".
- "Dalība apstiprināta, maksājums saņemts"
Pusmaratons, 21 km
Latvia Akots Aivars 1980 SK Tērauds 21kmV40
Latvia Andersone Anita 1994 Valmiera 21kmS
Latvia Audere Silva 1990 Priekuļi 21kmS
Latvia Avens Jānis 1969 Maratona klubs / Ventspils 21kmV50
Latvia Bārītis Ingus 1981 Valmiera 21kmV
Estonia B Gnb Vb Fdbfdbfdb 1989 SDASDSA 21kmV
Latvia Birznieks Aldis 1955 Maratona klubs / Ventspils 21kmV50
Latvia Bogdanovs Valdis 1997 Piltene 21kmV
Latvia Čigunovs Deniss 2001 21kmV
Latvia Dambergs Ingars 1985 Team Dambergi/VSK Noskrien 21kmV
Latvia Dauksts Sergejs 1991 Piramida Triathlon Club 21kmV
Latvia Dazarts Māris 1985 marisraksta.com 21kmV
Latvia Driņķis Dainis 1966 Rīga 21kmV50
Latvia Dudels Andris 1963 21kmV50
Latvia Grēviņš Toms 1982 ind. 21kmV
Latvia Grīnvalds Guntis 1979 Maratona klubs/Ventspils 21kmV40
Latvia Ivzāns Roberts 1967 OGRE 21kmV50
Latvia Janova Karīna 1979 Siguldas Takas 21kmS40
Latvia Jansone Ilze 1970 Rīga 21kmS50
Latvia Jerofejevs Jānis 1989 Jēkabpils 21kmV
Latvia Kāpiņa Inga 1973 Sigulda/Vāveres 21kmS40
Latvia Kārkliņš Mārcis 1989 Grāmatvedis/Valmiera 21kmV
Latvia Kolesniks Dmitrijs 1990 Ādaži 21kmV
Latvia Kravalis Ainārs 1970 Siguldas Maratona klubs 21kmV50
Latvia Krusinskis Romans 1992 Riga 21kmV
Latvia Kuģis Ralfs 1999 Maratona klubs/Ventspils 21kmV
Latvia Lāce Ksenija 1984 Rīga 21kmS
Latvia Leja Andris 1970 Talsi 21kmV50
Latvia Liepa-liepiņš Uldis 1984 PDP 21kmV
Latvia Liepiņa Diāna 1992 SK 21kmS
Latvia Linē Aija 1973 VSK Noskrien 21kmS40
Latvia Macuks Anatolijs 1979 TOLLO TEAM / Jēkabpils 21kmV40
Latvia Madžiņš Gatis 1975 Sigulda 21kmV40
Latvia Maškancevs Vadims 1984 Riga 21kmV
Latvia Matisons Aigars 1971 21kmV40
Latvia Mednis Artis 1974 wAlts | Noskrien Cēsis 21kmV40
Latvia Meijers Edgars 1986 Valka / Valkas SIENA 21kmV
Latvia Mežiels Jānis 1990 21kmV
Latvia Miķelsons Andis 1971 Vidrižu pagasts 21kmV40
Latvia Nuķis Ēriks 1982 Rīga 21kmV
Latvia Nulle Rinalds 1990 Blome 21kmV
Latvia Ņilovs Valdis 1975 Maratona klubs / Ventspils 21kmV40
Latvia Oliņa Zane 1972 Sigulda/ SK Pantēra 21kmS40
Latvia Oliņš Pauls 2004 Sigulda/ SK Pantera 21kmV
Latvia Ozoliņš Arnis 1989 SK Tērauds 21kmV
Latvia Pavlukevics Valerijs 1971 rezekne,sk magnen 21kmV40
Latvia Petrovs Dzintars 1973 Maratona klubs / Ventspils 21kmV40
Latvia Pole Kristiana 1994 Rīga 21kmS
Latvia Prikulis Denis 1987 Vegan Runners 21kmV
Latvia Razdovskis Helmuts 1975 21kmV40
Latvia Rublis Aigars 1968 Maratona klubs / Ventspils 21kmV50
Latvia Rūtiņš Edgars 1976 Maratona klubs / Ventspils 21kmV40
Latvia Semenkovs Dzintars 1985 Grandbergs moto service/ Vērgale/VP 21kmV
Latvia Seņko Igors 1983 Maratona klubs, Liepāja 21kmV
Latvia Skrastiņa Vineta 1968 Noskrien Cēsis 21kmS50
Latvia Stepančuks Andžejs 1992 Noskrien Cēsis 21kmV
Latvia Straubergs Ainārs 1983 Limbaži SKRIEN 21kmV
Latvia Straume Guntars 1965 Maratona klubs / Ventspils 21kmV50
Latvia Strautiņš Guntis 1991 Maratona klubs, Liepāja 21kmV
Latvia Strogonovs Dmitrijs 1986 Riga 21kmV
Latvia Suvorova Iveta 1978 Maratona klubs / Ventspils 21kmS40
Latvia Špika Mihails 1972 21kmV40
Latvia Turkins Jevgēnijs 1985 SK Tērauds 21kmV
Latvia Tūbelis Kaspars 1968 VSK 'Noskrien', Liepāja 21kmV50
Latvia Valerte Ilze 1973 Maratona klubs / Ventspils 21kmS40
Latvia Vilsons Miks 1969 Upesciems 21kmV50
Latvia Vilūns Normunds 1963 VSK noskrien Senjori un Senjoritas 21kmV50
Latvia Viļumsons Ervīns 1990 Sigulda 21kmV
Latvia Vītiņš Jānis 1979 RIEKSTI 21kmV40
Latvia Zaķis Aivars 1959 Maratona klubs/LSC 21kmV50
Latvia Zaļaiskalna Annija Anna 1996 IK Auseklis 21kmS
Latvia Zālītis Guntis 1967 LVVA 21kmV50
Latvia Žuburs Dainis 1971 Maratona klubs / Ventspils 21kmV40
10 km skrējiens
Latvia Apfelbaums Ilgonis 1959 Maratona klubs / Ventspils 10kmV50
Latvia Bankovskis Mārtiņš 1981 Sigulda 10kmV30
Latvia Cibisovs Vitalijs 1988 SK TĒRAUDS 10kmV30
Latvia Daškova Santa 1978 Maratona klubs / Ventspils 10kmS40
Latvia Eigenfelde Ina 1985 Sigulda 10kmS30
Latvia Eizentāle Everita 1993 10kmS20
Latvia Else Asnate 1997 Mazsalaca 10kmS20
Latvia Fintjugova Ļubova 1985 10kmS30
Latvia Garnizone Marika 1986 Sigulda 10kmS30
Latvia Hansone Inta 1979 Maratona klubs 10kmS40
Latvia Ivanovs Olegs 1979 Daugavpils 10kmV40
Latvia Janelsītis Elvis 2001 Sigulda 10kmVJ
Latvia Jankavs Jānis 1988 10kmV30
Latvia Jerofejeva Ineta 1987 Jēkabpils 10kmS30
Latvia Junga Anna 1988 Sigulda 10kmS30
Latvia Kalniņa Renāte 1975 Maratona klubs / Ventspils 10kmS40
Latvia Kapustāns Jānis 1971 SK TĒRAUDS/Rīga 10kmV40
Latvia Kaufmanis Kristaps 1992 Valmiera 10kmV20
Latvia Klauģis Roberts Martins 2003 S/S ARKĀDIJA 10kmVJ
Latvia Konovalova Anna 1996 10kmS20
Latvia Krastiņa Inga 1980 Babīte 10kmS40
Latvia Krēsliņš Jānis 1986 Swedbank 10kmV30
Latvia Kukainis Aigars 1972 10kmV40
Latvia Labsvīra Eleanora Kristiana 2008 Siguldas Sporta Skola 10kmSJ
Latvia Labsvīra Liene 1982 Siguldas Maratona klubs 10kmS30
Latvia Labsvīrs Artis 2006 Siguldas Sporta Skola 10kmVJ
Latvia Labsvīrs Jānis 1975 Siguldas Maratona klubs 10kmV40
Latvia Lāce Natālija 1988 Līgatne 10kmS30
Latvia Lembergs Mikus 2003 Sigulda 10kmVJ
Latvia Liniņš Pēteris 1981 Rīga 10kmV30
Latvia Lukašūna Santa 1991 Ogre 10kmS20
Latvia Ļeta Sergejs 1985 PATRIA-SPORTLAD / Sigulda 10kmV30
Latvia Meļķis Māris 1984 SK TĒRAUDS 10kmV30
Latvia Muceniece Lauma 1985 Ķekava 10kmS30
Latvia Ozers JĀnis 1961 JELGAVA 10kmV50
Latvia Ozoliņa Krista 1999 10kmS20
Latvia Ozoliņš Jānis 1972 Rīga 10kmV40
Latvia Ozoliņš Ringolds 1964 Ventspils, Maratona klubs 10kmV50
Latvia Paeglis Rainers 2003 Siguldas Sporta Skola 10kmVJ
Latvia Pastare Agnese 1988 iskZBFizkultūra 10kmS30
Latvia Pēterkops Mārcis 1992 10kmV20
Latvia Pētersons Mairis 1989 Alūksne 10kmS30
Latvia Pētersons Mairis 1989 Alūksnr 10kmV30
Latvia Pirtnieks Brets 1974 10kmV40
Latvia Pluša Jautrīte 1981 Jūrmala 10kmS30
Latvia Plušs Ivo 2007 Jūrmala 10kmVJ
Latvia Poļskihs Antons 1987 Rīga 10kmV30
Latvia Rītere Inga 1995 10kmS20
Latvia Roga Antra 1973 RWA/Baltezers 10kmS40
Latvia Sālījums Kārlis 1975 RIGA IRONMAN TEAM 10kmV40
Latvia Sēnelis Juris 1996 Mazsalaca 10kmV20
Latvia Stonka Daina 1993 SK Kalnieši 10kmS20
Latvia Stonka Kārlis 1992 SK Kalnieši 10kmV20
Latvia Stūrīte Iveta 1981 Sigulda 10kmS30
Latvia Stūrītis Jānis 1976 Sigulda 10kmV40
Latvia Suhānovs Sandijs 2003 Siguldas Sports skola 10kmVJ
Latvia Taurene Evija 1992 Noskrien Cēsis 10kmS20
Latvia Valerts Andris 1970 Maratona klubs / Ventspils 10kmV50
Latvia Vanags Emīls 2009 Siguldas Sporta skola 10kmVJ
Latvia Veinberga Maruta 1977 sigulda 10kmS40
Latvia Veisberga Vineta 1971 Saldus 10kmS40
Latvia Vītols Toms 2008 Sigulda/SSS 10kmVJ
Latvia Volāne Inita 1968 Kadaga 10kmS50
Latvia Žunda Vjačeslavs 1977 10kmV40
10 km nūjošana
Latvia Dziedātājs Aigars 1959 KĀJPUTNI 10kmNV
Latvia Girgensons Ričards 2015 Sigulda / SSS 10kmNV
Latvia Kronbergs Edvards 2005 Sigulda/ SSS 10kmNV
Latvia Mamajs Ričards 2007 Sigulda / SSS 10kmNV
Latvia Pērkone Laura 1992 Liepāja 10kmNS
Latvia Puriņa Aija 1984 Šaubu Nav 10kmNS
Latvia Terlanovs Artjoms 2005 Sigulda/SV'Ģ 10kmNV
Latvia Voitenko Aldis 1978 Sigulda 10kmNV
5 km skrējiens
Latvia Abražuns Intars 1980 Rīga 5kmV40
Latvia Actiņa Dace 1980 Sigulda/3A 5kmS40
Latvia Actiņa Elza 2012 Sigulda/1psk 5kmSJ
Latvia Actiņš Rūdolfs 2009 Sigulda/1psk 5kmVJ
Latvia Andriksons Uģis 1993 Sigulda 5kmV20
Latvia Antropova Sintija 2008 Rīga 5kmSJ
Latvia Antropova Vintra 1977 Rīga 5kmS40
Latvia Apfelbaums Ralfs 2005 Maratona klubs / Ventspils 5kmVJ
Latvia Avotiņa Liene 1974 Garkalne 5kmS40
Latvia Ābols Jānis 1980 Maratona klubs 5kmV40
Latvia Balams Rūdolfs 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Balanasa Marta 2005 Sigulda/SPV 5kmSJ
Latvia Balanass Toms 2007 Sigulda/Siguldas Sporta Skola 5kmVJ
Latvia Balodis Linards 2009 Sigulda/SPV 5kmVJ
Latvia Balodis Miks 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Balodis Niks 2007 Sigulda 5kmVJ
Latvia Baumanis Zigfrids 1942 Sigulda 5kmV50
Latvia Bārens Džordžs 1967 Dzoka 5kmV50
Latvia Benefelde Aiga 1988 Sigulda 5kmS30
Latvia Bērziņa Elīza 2011 Sigulda 5kmSJ
Latvia Bērziņa Ineta 1969 5kmS50
Latvia Bērziņa Lelde 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Bērziņš Ralfs 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Bīnerts Bruno 2009 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Blomklane Elza 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Bluķe Lolita 1991 Rīga 5kmS20
Latvia Bogdanova Krista 1992 Rīga 5kmS20
Latvia Bogdanovs Nikolajs 1981 D-pils 5kmV30
Latvia Boguļko Marika 2010 Sigulda 5kmSJ
Latvia Borozinskis Dzintars 1969 Maratona klubs/Ķegums 5kmV50
Latvia Borozinskis Kaspars 2005 Maratona klubs/Ķegums 5kmVJ
Latvia Brīvkalne Gerda 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Broka Paula 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Buša Dagnija 1980 Sigulda 5kmS40
Latvia Buša Patrīcija 2006 Siguldas Sporta skola 5kmSJ
Latvia Butlere Anna 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Cīrule Gita 1996 Rīga 5kmS20
Latvia Čeirans Henrijs 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Dārziņa Kristiāna 2010 Sigulda 5kmSJ
Latvia Dīcmanis Daniels 1999 Sigulda 5kmV20
Latvia Dombrovska Eleanora 2007 Siguldas sporta skola 5kmSJ
Latvia Dundurs Agris 1971 Maratona klubs / Ventspils 5kmV40
Latvia Dundurs Dāvis Jurģis 2001 Maratona klubs/ Ventspils 5kmVJ
Latvia Dzenis Niks 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Dzenis Raimonds 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Eglīte Keita 2006 Sigulda 5kmSJ
Latvia Eigenfelds Martins 2009 Sigulda/Siguldas 1.pamatskola 5kmVJ
Latvia Ermansons Oskars Mikus 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Ezeriņa Krisrtīne 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Filippovs Dmitrijs 1977 Sigulda 5kmV40
Latvia Filippovs Matīss Oto 2004 Siguldas sporta skola 5kmVJ
Latvia Filippovs Matīss Oto 2004 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Fisenkova AlĪna 1983 Riga 5kmS30
Latvia Fisenkovs Vitālijs 1990 Riga 5kmV30
Latvia Freibergs Sandis 2001 Valka 5kmVJ
Latvia Garančs Kristaps 2006 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Gavare Paula 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Goldberga Ina 1989 Ieriķi 5kmS30
Latvia Gordeckis Edvards 2007 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Grugule Jolanta 1980 Jēkabpils 5kmS40
Latvia Ģērmanis Edgars 2009 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Ģērmanis Kaspars 2009 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Haino Marta 1998 Maratona klubs/ Ventspils 5kmS20
Latvia Heniņa Anete 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Ilgavižs Olivers 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Immers Alekss 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Jakovļeva Arina 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Janauska Emīlija 2008 5kmSJ
Latvia Janelsīte Krista 2005 Sigulda 5kmSJ
Latvia Janovs Timotejs 2011 Sigulda/Siguldas Takas 5kmVJ
Latvia Jansone Katrīna 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Jansons Atis 1991 Rīga 5kmV20
Latvia Jaunzems Jānis 2004 Sigulda 5kmVJ
Latvia Jaunzems Jānis 1965 Sigulda / Cīruļi 5kmV50
Latvia Jēkabsone Gabriela 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Jukuma Kate 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Kalniņš Miks Juliāns 2010 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Kalniņš Roberts 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Kaminskis Daniels Niks 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Kapustāns Krišjānis Kristaps 2005 SK TĒRAUDS/Rīga 5kmVJ
Latvia Kārkliņa Zane 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Kārkliņš Tomass 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Klāvēna Nikola Marta 2010 Sigulda 5kmSJ
Latvia Kļava Dace 1991 Rīga 5kmS20
Latvia Kraupša Una 2003 Preiļu novada BJSS 5kmSJ
Latvia Krontāle Tīna 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Krupina Natālija 1982 Preiļi 5kmS30
Latvia Kupča Dina 1988 Sigulda 5kmS30
Latvia Kurmis Kristers 2007 Sigulda 5kmVJ
Latvia Kurpniece Lote 2009 Sigulda/SSS 5kmSJ
Latvia Kuzmane Santa Nikija 1994 Cēsis 5kmS20
Latvia Ķergalvis Marks 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Labsvīra Eleanora Kristiāna 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Lapsa Lauris 2002 Gulbenes BJSS 5kmVJ
Latvia Lelis Hugo 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Lēģere Laura 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Lieciniece El;iza 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Lipsbergs Bruno Jēkabs 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Luberts Māris 1986 Rīga 5kmV30
Latvia Lunte Daniela Džuljeta 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Ļeonova Letīcija 2008 Sigulda / SSS 5kmSJ
Latvia Maļčenkova Arina 1982 Rīga 5kmS30
Latvia Marcinkēviča Keita 2008 Siguldas Sporta Skola 5kmSJ
Latvia Matīsa Laura 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Mauriņa Iveta 1984 Sigulda 5kmS30
Latvia Medne Ilona 1974 5kmS40
Latvia Meistere Rūta 2005 Sigulda 5kmSJ
Latvia Melgalve Ilze 1987 Valmiera,HONESTRENT 5kmS30
Latvia Melnis Gunārs 1978 5kmV40
Latvia Nagle Daniela 2005 Sigulda 5kmSJ
Latvia Nagle Sonora 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Naglis Markuss 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Odriņa Kitija 1974 Kandava 5kmS40
Latvia Ose Jete 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Ozoliņš Jānis 1976 Valmiera 5kmV40
Latvia Parafiņuka Emīlija 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Patašs Patriks 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Petrovska Laura 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Pinsons Kaspars 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Plušs Ivo 2007 Jūrmala 5kmVJ
Latvia Priedulēna Laura Patrīcija 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Puciello Marko 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Puriņš Māris 1989 Šaubu Nav/Cēsis 5kmV30
Latvia Putniņa Linda 1980 Ragana 5kmS40
Latvia Putniņš Jānis 1971 Ragana 5kmV40
Latvia Rakšte Līga 1991 Maratona klubs/Ventspils 5kmS20
Latvia Reimane Alise 1998 Kuldīga 5kmS20
Latvia Reķe Annija 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Ribnere Kristīne 1980 Jēkabpils 5kmS40
Latvia Rozentāle Jolanta 1987 Jēkabpils 5kmS30
Latvia Rungēvica Elīna Adriāna 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Saļuka Alise 2008 Riga 5kmSJ
Latvia Sidorovs Viktors 1963 Krāslava 5kmV50
Latvia Sirgeds Ralfs 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Sirmais Rūdolfs 2002 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Sirsniņš Everts 2014 Rīga 5kmVJ
Latvia Sitniece Elizabete 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Skujiņš Kārlis Valters 2008 Sigulda 5kmVJ
Latvia Slapjuma Annika 2010 Sigulda 5kmSJ
Latvia Sproģis Sandis 1975 Tet / Rīga 5kmV40
Latvia Stūrītis Jānis 2006 Sigulda/SSS 5kmVJ
Latvia Sudrabs Mārtiņš 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Sudrabs Toms 2007 Sigulda/SVĢ 5kmVJ
Latvia Sudrabs Viesturs 2009 Sigulda /SPV 5kmVJ
Latvia Sudrabs Vieturs 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Šmite Karlīna Keita 2008 5kmSJ
Latvia Štamare Agate 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Štrausa Emīlija 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Švāns Dāvids 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Šveicis Deniss 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Terlanova Alesija 2010 Sigulda/ SPV 5kmSJ
Latvia Tīsa Dārta 2012 Vidzemes karatē klubs 5kmSJ
Latvia Tumulis Normunds 1961 Cēsis 5kmV50
Latvia Tumuļkāne Valentīna 1964 Cēsis 5kmS50
Latvia Umanska Kristīne 2009 5kmSJ
Latvia Umblejs Justs Uga 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Upmane Elīza 1981 Rīga 5kmS30
Latvia Vahere-abražune Emīlija 2007 Rīga/SS Arkādija 5kmSJ
Latvia Valdonis Leonīds 1959 Preiļu novada BJSS 5kmV50
Latvia Vanaga Inese 1980 Sigulda 5kmS40
Latvia Veits Oskars 2002 Sigulda/ SSS 5kmVJ
Latvia Velcis Ralfs 2009 Sigulda / SSS 5kmVJ
Latvia Verčinskis Emīls 2004 Preiļu novada BJSS 5kmVJ
Latvia Vilcāns Vilis Marks 2007 Sigulda 5kmVJ
Latvia Vilciņa Amanda 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Vīksne Keeija 2010 Sigulda 5kmSJ
Latvia Vītols Lauris 1980 Sigulda 5kmV40
Latvia Vladimirova Margarita 2009 Sigulda 5kmSJ
Latvia Voitenko Gustavs 2009 Sigulda/SPV 5kmVJ
Latvia Vucāns Igors 1979 Daugavpils 5kmV40
Latvia Zaķe Anna Marija 2008 Maratona klubs/LSC 5kmSJ
Latvia Zalāns Dāvids 1988 www.davidszalans.lv / Limbaži 5kmV30
Latvia Zandovskis Dzintars 1974 Sigulda 5kmV40
Latvia Zarjankins Maiks Deivids 2009 Sigulda 5kmVJ
Latvia Zāģere Annija 1998 Rīga 5kmS20
Latvia Zālīte Marta Lūcija 2008 Sigulda / SSS 5kmSJ
Latvia Zāte Diāna 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Ziemele Lota 2008 Sigulda 5kmSJ
Latvia Ziemelis Valts 2003 Sigulda 5kmVJ
Latvia Zīverts Svens 2010 Sigulda 5kmVJ
Latvia Zlaugotne Līga 2002 Young Folks LV 5kmSJ
Latvia Zukuls Janis 1979 Cesis 5kmV40
5 km nūjošana
Latvia Belasa Marta 2009 Sigulda 5kmNS
Latvia Katkova Jūlija 1984 Ventspils 5kmNS
Latvia Lazdiņa-gudeļonoka Sandra 1963 Rīga 5kmNS
Latvia Mangulsone Nelda 1975 Maratona klubs / Ventspils 5kmNS
Latvia Reinvalde Anita 1973 Ventspils 5kmNS
Latvia Romanova Olga 1982 Daugavpils 5kmNS
Latvia Voitenko Sandra 1978 Sigulda 5kmNS
400 m bērnu skrējiens
Latvia Akmentiņš Rainers 2016 Sigulda 400mV
Latvia Alhimovičš Emīls 2013 Sigulda 400mV
Latvia Ābols Gvido 2012 Sigulda/Fk Sigulda 400mV
Latvia Balanass Kārlis 2016 Sigulda 400mV
Latvia Barreta Felisitī 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Belass Artis 2012 Sigulda 400mV
Latvia Bērziņa Emīlija 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Bimbers Kārlis-volframs 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Briede Emīlija 2016 Sigulda 400mS
Latvia Briede Luīze 2017 Sigulda 400mS
Latvia Briška Elza 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Bundziņš Armīns 2012 Sigulda 400mV
Latvia Bušs Erlands 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Bužiņska Paula 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Ciagune Maija 2013 Sigulda / Pantera 400mS
Latvia Čeirāns Edvards 2012 Sigulda/SSS 400mV
Latvia Dadzīte Lauma 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Dakša Sāra 2014 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Dancis Māris 2012 Sigulda 400mV
Latvia Dārziņš Ernests 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Druziks Daniels 2012 Sigulda/SSS 400mV
Latvia Dzintars Jānis 2013 Sigulda / SSS 400mV
Latvia Eigenfelds Kristens 2013 Sigulda/1.Pamatskola 400mV
Latvia Elste Laura 2012 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Ermansons Ralfs 2016 Mālpils novads 400mV
Latvia Gabriševs Ričards 2014 Sigulda/FK Sigulda 400mV
Latvia Gartnere Evelīna 2017 Sigulda 400mS
Latvia Gartnere Everita 2014 Sigulda 400mS
Latvia Gāters Ernests Gatis 2012 Sigulda 400mV
Latvia Geidāne Luīze 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Heniņa Estere 2012 Sigulda 400mS
Latvia Holšteins Ralfs 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Jerofejeva Felicita 2012 Jēkabpils 400mS
Latvia Jerofejeva Selīna 2014 Jēkabpils 400mS
Latvia Jugans Pauls 2013 Sigulda/SSS 400mV
Latvia Kaša - Kaivēna Una 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Kauranens Marks 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Kārkliņa Domenika 2012 Sigulda 400mV
Latvia Krauze Katrīna 2012 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Kronbergs Austris 2014 Rīga 400mV
Latvia Kronbergs Krišjānis 2012 Rīga 400mV
Latvia Krutkēviča Megija 2012 Sigulda 400mS
Latvia Krutkēviča Megija 2012 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Krūmiņa Alise 2012 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Krūmiņa Marta Luīze 2012 Sigulda 400mS
Latvia Kurtiņa Otīlija 2014 Sigulda 400mS
Latvia Kurtiņš Ralfs 2017 Sigulda 400mV
Latvia Lazdiņš Augusts 2016 Sigulda 400mV
Latvia Lazdiņš Herberts 2018 Sigulda 400mV
Latvia Lēģeris Rūdolfs 2013 Sigulda 400mV
Latvia Liepiņš Kārlis 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Lucāne Šarlote Laima 2017 Sigulda 400mS
Latvia Lutere Enija 2012 Rīga 400mS
Latvia Mamaja Rinalds 2015 Sigulda 400mV
Latvia Manika Emīlija 2012 Sigulda 400mS
Latvia Marcinkēviča Ieva 2014 Sigulda/ PII Tornīši 400mS
Latvia Maško Emīls 2014 Sigulda 400mV
Latvia Medne Elza Anna 2013 Sigulda 400mS
Latvia Mednis Teodors 2013 wAlts | Noskrien Cēsis 400mV
Latvia Mekša Nora 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Meldere Laura 2015 Sigulda/SK Pantera 400mS
Latvia Meldere Līva 2014 Sigulda/SK Pantera 400mS
Latvia Melderis Markuss 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Miklašēviča Adelīna 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Muceniece Sofija 2014 Jēkabpils 400mS
Latvia Niedrītis Ernests 2012 Sigulda 400mV
Latvia Nuķis Oto 2012 Sigulda 400mV
Latvia Oliņa Tīna Lote 2013 Sigulda/ SK Pantēra 400mS
Latvia Oļipovs Kaspars 2015 Sigulda/Pīlādzītis PII 400mV
Latvia Ozers Arnolds 2013 Rīga 400mV
Latvia Ozola Adriana 2013 Sigulda 400mS
Latvia Ozola Evelīna Rūta 2013 SK APEX / Sigulda 400mS
Latvia Ozoliņa Melānija Reičela 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Pataša Elizabete 2012 Sigulda 400mS
Latvia Penka Ričards 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Pošeika Elza 2013 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Pucens Aleksis Martins 2012 Sigulda 400mV
Latvia Pundure Marta 2015 400mS
Latvia Puriņa Rūta 2016 Šaubu Nav/Cēsis 400mS
Latvia Puriņš Kaspars 2013 Šaubu Nav/Cēsis 400mV
Latvia Putniņa Keita 2018 Ragana 400mS
Latvia Reiniks Dāvids 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Riekstiņš Rauls 2012 Sigulda 400mV
Latvia Rinka Markuss 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Romanova Elizabeta Timea 2016 Daugavpils 400mS
Latvia Rozenberga Anna 2012 Sigulda 400mS
Latvia Rukmanis Gustavs 2017 Sigulda/Pasaciņa 400mV
Latvia Seglenieks Valters 2012 Sigulda 400mV
Latvia Seipulis Renārs 2012 Sigulda 400mV
Latvia Selens Hārdijs 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Sirsniņš Everts 2014 Rīga 400mV
Latvia Straubergs Ernests 2016 Limbaži SKRIEN 400mV
Latvia Sviklis Tomass 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Šapčenko Keita 2013 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Šķipore Tija 2013 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Šverns Miķelis 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Treijs Marts Martijs 2012 Sigulda 400mV
Latvia Urtāns Jurģis 2012 Sigulda 400mV
Latvia Veiss Adrians 2013 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Viducis Haralds 2016 Sigulda 400mV
Latvia Vilcāns Toms 2012 Sigulda 400mV
Latvia Vīciepa Karlīna 2018 Sigulda 400mS
Latvia Vīgants Henrijs 2012 Sigulda/SPV 400mV
Latvia Voitenko Kārlis 2016 Sigulda 400mV
Latvia Voitenko Lauma 2012 Sigulda/SPV 400mS
Latvia Vorobejs Emīls 2012 Sigulda 400mV
Latvia Zakss Nils Nilsons 2013 Sigulda/SSS 400mV
Latvia Zaļkalne Anmarija 2013 Sigulda 400mS
Latvia Zariņa Alīsija Kimberlija 2014 Līgatne 400mS
Latvia Zvejniece Ance 2012 Sigulda/SSS 400mS
Latvia Žeglovs Krišjānis 2012 Sigulda/SPV 400mV
500 m bērnu skrējiens
Latvia Andersons Martins 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Anspoks Kārlis 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Āboliņš Kārlis 2011 Sigulda 500mV
Latvia Barrets Oskars 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Benefelde Heidija 2010 Sigulda 500mS
Latvia Bērziņa Undīne 2011 Sigulda / SSS 500mS
Latvia Bērziņš- Brīkšis Trevors 2011 Cēsis 500mV
Latvia Bodniece Kristīne Tīna 2010 Valka 500mS
Latvia Bogdanova Lada 2011 Babite 500mS
Latvia Bride Paula 2010 Sigulda / SSS 500mS
Latvia Bruņeniece Adriāna 2010 Sigulda / SSS 500mS
Latvia Bužiņskis Fabians 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Dambītis Artis 2010 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Darbinieks Rihards 2010 Sigulda 500mV
Latvia Daugulis Dāvids Kristians 2010 Sigulda 500mV
Latvia Doršs Fricis 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Drīveniece Estere Elisa 2010 Cēsis 500mS
Latvia Dzerkals Niks Maikls 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Eisaka Elīna 2010 Sigulda/1psk 500mS
Latvia Ertmane Adrija 2011 Rīga 500mS
Latvia Feldmanis Roberts 2011 Sigulda / SSS 500mV
Latvia Filippovs Olivers Alekss 2011 Sigulda / SSS 500mV
Latvia Freimane Milēna 2011 Sigulda/SPV 500mS
Latvia Gailīte Estere 2011 Sigulda 500mS
Latvia Gailītis Rolands 2011 Sigulda 500mV
Latvia Gornovs Kārlis 2010 Sigulda/SSS 500mV
Latvia Izmailova Evelīna 2010 Sigulda/SSS 500mS
Latvia Jansons Oskars 2010 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Kārkliņa Meldra 2010 Sigulda 500mV
Latvia Kitovs Kristofers 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Klāvēna Leila 2011 Sigulda/SPV 500mS
Latvia Krievkalns Toms 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Kuprijanovs Markuss 2010 Nītaure 500mV
Latvia Leimanis Artis 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Liepiņš Kristaps 2011 Sigulda 500mV
Latvia Lipska Tīna 2011 Sigulda/SPV 500mS
Latvia Livčāne Anna Daniela 2010 SK Pantera 500mS
Latvia Lucāne Loreta Māra 2010 Sigulda 500mS
Latvia Ļeonovs Patriks 2011 Sigulda 500mV
Latvia Marčenko Marks 2010 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Maško Keitlīna 2010 Sigulda 500mS
Latvia Medne Sindija Vanesa 2010 500mS
Latvia Mikitāns Toms 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Mitrevics Gustavs 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Murāne Kristiāna 2011 Sigulda 500mS
Latvia Oliņš Miks 2011 Sigulda / SK Pantēra 500mV
Latvia Ozols Hugo Rauls 2010 Sigulda/SSS 500mV
Latvia Ozols Kristers 2011 Sigulda 500mV
Latvia Parfenkova Katrīna 2011 Sigulda/SPV 500mS
Latvia Rācene Sāra 2010 Sigulda 500mS
Latvia Reiniks Dominiks 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Ritmane Annija 2010 Sigulda 500mS
Latvia Roberts Feldmanis 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Roze Kārlis 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Rozentāls Kristers 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Rukmane Amanda Paula 2011 Sigulda/SSS 500mS
Latvia Šķipore Lība 2010 Sigulda/SSS 500mS
Latvia Šulcs Regnārs 2011 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Turauskis Marats 2011 Sigulda / SSS 500mV
Latvia Vahere-abražune Elīna 2011 Rīga/SS Arkādija 500mS
Latvia Veļeseviča Alisija 2011 Rīga 500mS
Latvia Veļesevičs Roberts 2010 Rīga 500mV
Latvia Zariņa Madlēna 2011 Līgatne 500mS
Latvia Zāts Edgars 2010 Sigulda 500mV
Latvia Zemberga Melinda Ilze 2011 Sigulda / SSS 500mS
Latvia Zēmelis Roberts 2010 Sigulda/SPV 500mV
Latvia Zvaigzne Rota 2011 Sigulda / SSS 500mS
Latvia Žunda Markus 2010 Sigulda/SSS 500mV
600 m bērnu skrējiens
Latvia Bojārs Francis 2009 Sigulda/SSS 600mV
Latvia Butlere Anna 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Ciagune Heidija 2009 Sigulda / SK Pantera 600mS
Latvia Eisaks Emīls 2008 Sigulda/1psk 600mV
Latvia Ermansons Edgars 2009 Mālpils novads 600mV
Latvia Grīnberga Largo 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Hačatrjans Georgijs 2009 Rīga 600mV
Latvia Janovs Sebastians 2009 Sigulda/SSS 600mV
Latvia Jēkabsone Marta 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Lase Justīne Lote 2009 Sigulda 600mS
Latvia Niedinga Gabriela 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Oļipovs Kristaps 2009 Sigulda/1psk 600mV
Latvia Siliņa Leila 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Simanoviča Paula 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Skuja Linda 2009 Sigulda/SSS 600mS
Latvia Stūrītis Martins 2009 Sigulda/SSS 600mV
Latvia Zalāns Emīls 2009 Nītaure 600mV